Friday, March 23, 2018


Меню

Фотогалерея

DSC_1281

Підписка на новини:
Наші новинні потоки:

RSS 2.0 FeedВконтакті ЖЖ-Синдикація


Рубрики новин


Коментарі


Привіт,


Друзі та партнери


Міс Академії відвідала прямий ефір Радіо К:)ВІТ

June 13th, 2007 by Vitaliy

Минулої п’ятниці, 8 червня, у гості до нас на ефір завітала Тетяна Васильєва – переможниця конкурсу Міс КМА, що відбувся у перший день літа в Могилянці. Протягом 30-хвилин у прямому ефірі Таня відповідала на запитання Віталія та слухачів Радіо К:)ВІТ.

Міс КМА на радіоефірі

Спочатку відбулось коротке знайомство, під час якого перша Міс Академії розповіла деяку інформацію про себе, як студентку НаУКМА. Так, зокрема, Тетяна навчається на 1-му курсі Факультету природничих наук (якому, до речі, і присвятила свою перемогу) за спеціальністю “Хімія” та, більше того, є старостою на своєму потоці. При вступі свою поточну спеціальність обирала як першу, а другою була політологія. Не зважаючи на непопулярність обраної спеціальності, вона вірить у високу кваліфікацію могилянських викладачів і хороші перспективи.

Враження від перемоги, за словами Тетяни, навіть через тиждень залишаються свіжими і світлими і вона ні краплі не шкодує, що набралась сміливості та взяла участь у цьому конкурсі. Безпосереднє святкування перемоги у ніч з 1-го на 2-ге червня на афтепаті у Radio Disco Hall було яскравим, насиченим та емоційним, а бажаючих сфотографуватись із короною, яким Тетяна не відмовляла, було настільки багато, що за словами переможниці, прикраса зазнала певних пошкоджень і на ній дехто з найбільш затятих прихильників залишив свої невиправні “відбитки” :-).
Що ж стосується другого призу – подорожі на концерт однієї із зірок світової музики в Європі, то Тетяна вагалась між двома основними варіантами: “Chemical Brothers” у Празі або Гвен Стефані у Будапешті та наразі зупинилась на перших.
Через тривале святкування, протягом усієї ночі після перемоги спати довелося лише 2 години, тому на питання відвідувачів нашого сайту “Які сни тобі снилися в першу ніч після перемоги?!” Тетяна не змогла відповісти, оскільки нічого наснитись просто не встигло.

Зате нашій гості було що сказати про перші робочі дні в Академії після своє перемоги. Зокрема, вона розповіла про те, що було дещо ніяково виходити на плац, побоюючись певних неадекватних реакцій, поглядів зі сторони оточуючих, які, до речі, таки мали місце. Проте Тетяна до подібних явищ поставилась із розумінням, а справитись із цим тиском допомогли друзі-однокурсники, які дуже радісно та позитивно сприйняли її перемогу. Втім, інші конкурсантки так само тепло вітали переможницю і між дівчатами не було жодних суперечок чи тертя, на відміну від прихильників з різних сторін, які, часом у некоректній формі, висловлювали свою незгоду із рішенням журі. Але на думку Тетяни це цілком нормальне і природнє явище, воно не стало несподіванкою, адже зрозуміло, що різні люди мають різні смаки і погляди, тим паче в ситуації, коли кожна з учасниць була достойна титулу Міс КМА.

Як з’ясувалось в ході розмови попередній досвід роботи у модельному бізнесі, який мали деякі з учасниць, не став ключовим фактором перемоги. Так, наприклад, Тетяна категорично спростувала плітки про те, що вона нібито давно працює у цій сфері. За її словами, вона не мала жодного подібного досвіду в минулому і зараз так само не має ніякого відношення до даної індустрії, тому не розуміє для чого поширюються подібні неправдиві чутки.
Останнє запитання стосувалося того, наскільки потрібен подібний конкурс Могилянці і наскільки він для неї є “форматним”. На думку Тетяни, конкурс для Академії і справді є неформатним. Проте його варто було провести хоча б для того, щоб спростувати безпідставні стереотипи, що нібито “в Могилянці немає гарних дівчат”.
На нашу думку, останнє вдалося на всі 100% і ми раді, що Радіо К:)ВІТ також зробило свій скромний внесок у цю справу. Важливо підкреслити ще й те, що організатори конкурсу, якими були самі спудеї, подали яскравий приклад того, як студентські ініціативи можуть знаходити серйозні фінансові ресурси (бюджет конкурсу 15 тис. у.о.) та реалізовуватись у заходи надзвичайно високого якісного рівня, на який можна і варто рівнятись іншим.
Спеціальний п’ятничний ефір завершився оголошенням переможців фотоконкурсу від Студентського Біологічного Товариства. Тетяна погодилась нам у цьому допомогти, тим паче, що серед призерів впізнала декого зі своїх знайомих:


І місце
- Пархоменко Антон
ІІ місце – Зайцева Олена (ФПрН-1)
ІІІ місце - Горностай Катерина (ФПрН-1)
Протягом ефіру у нашій студії панувала позитивна атмосфера і всі учасники процесу отримали повну сатисфакцію від цього експерименту. Саме так, експерименту: живий ефір у форматі толк-шоу вперше пройшов на могилянському радіо і став у своєму роді безпрецедентним та додався до цілого ряду інших численних нововведень запроваджених командою радіо К:)ВІТ цього року. Сподіваємось вам теж сподобався такий формат радіоефіру і в новому сезоні 2007-2008 ми зможемо із певною періодичністю проводити подібні програми, запрошуючи в гості відомих та цікавих людей.


p.s.

Зазирнути “за куліси” радіоефіру із Міс Академії Тетяною Васильєвою ви можете завдяки “інсайдерським” фото Каті, яка через об’єктив фотокамери пильно слідкувала за всім, що відбувалось в цей час у студії :)


Плейліст ефіру:

1. Fatboy Slim – Gangster Trippin’ (3:32)
2. Gorillaz – Dirty Harry (3:43)
3. Moby – Beautiful (3:11)
4. Placebo – Every You Every Me (3:33)
5. Nickelback – How You Remind Me (3:43)
6. Maroon 5 – Sunday Morning (4:06)
7. Morcheeba – God Bless And Goodbye (4:24)

Рубрика: Новини, Фото | Без Коментарів »

Прокоментувати: