Wednesday, May 24, 2017


Меню

Фотогалерея

DSC_0060_resize

Підписка на новини:
Наші новинні потоки:

RSS 2.0 FeedВконтакті ЖЖ-Синдикація


Рубрики новин


Коментарі


Привіт,


Друзі та партнери


10 листопада, І плац. До 80-тиріччя маестро кінематографу

November 4th, 2008 by Kostya

«За жменю долярів», «Добрий, поганий, злий», «Якось в Америці», «Багсі», «За кілька зайвих долярів», «Якось на дикому Заході», «Страх над містом», «Професіонал», «Справа громадянина поза підозрою», «Недоторкані»… Це всесвітньо відомі кінострічки, в яких знімалися Клінт Іствуд, Роберт де Ніро, Кевін Костнер, Жан-Поль Бельмондо. Над ними працювали такі видатні кінорежисери, як Брайан де Пальма, Баррі Левінсон, Роман Полянський. Але перше, що ми одразу пригадуємо, коли чуємо назви цих фільмів – це чарівна музика, що надає окремим сценам витонченого забарвлення і наділяє акторів абсолютно неповторними рисами.

В понеділок, 10 листопада 2008 року автору музики до цих картин (а всього їх вже більше, ніж 450!!!) – непересічному італійському композитору Енніо Морріконе, виповнюється 80 років.

З нагоди цієї особливої події запрошуємо вас у цей день на І плац, де в ефірі радіо «К:)ВІТ» звучатиме лише музика Енніо Морріконе. Приходьте, відчуйте запах прерії та пориньте в атмосферу захоплюючих американських вестернів!

Рубрика: Новини | 4 Коментарі/ів »

Коментарі:

 1. Віталій

  але «Професіонал» – це ж не американський вестерн! :))

  А от санудтрек з нього в мене в голові засів ще з дуже раннього дитинства. Досі пам’ятаю як вперше дивився той фільм. Хотілося б знову почути це :)


 2. Kostya

  Дійсно, “Професіонал” – це французький бойовик. Плюс “Страх над містом” – також фільм французького виробництва (і так само з Бельмондо у головній ролі).

  “Chi Mai” – саундтрек з “Професіоналу” однозначно буде одним з основних номерів програми!


 3. Laura

  ..прийду. послухаю.)


 4. Віталій

  “Chi Mai” – він просто афігєнний! дякую що дав назву :)

  чомусь захотілось Професіонала передивитись :)
  цікаво де ж його можна взяти. він походу ще 80-х років. я його в 90-х меленьким на морі дивився з батьками в літньому кінотеатрі. мене взагалі взяли щоб не лишати самого в “доміку” ))

  правда я половину фільму спав а половину дивився) але мене тоді глибоко вразила трагічна кінцівка


Прокоментувати: