Sunday, May 28, 2017


Меню

Фотогалерея

DSC_0240_resize

Підписка на новини:
Наші новинні потоки:

RSS 2.0 FeedВконтакті ЖЖ-Синдикація


Рубрики новин


Коментарі


Привіт,


Друзі та партнери


День народження “Зеленої Хвилі”

November 8th, 2008 by Laura

http://www.radiokvit.com.ua/wp-content/uploads/2008/11/ecoclubsmall2.jpgДнями могилянський Екоклуб “Зелена Хвиля” відсвяткував свій другий день народження. Більшість присутніх не вірили у те, що клубу лише 2 рочки, навіть попри офіційні заяви його членів. Втім, воно й не дивно, адже кількість проектів, яке втілювало в життя це товариство, може бути прикладом і для багатьох старіших організацій.
Із подарунками і привітаннями до аудиторії 217 першого корпусу ( де, власне, і проходив захід), прийшли усі небайдужі. Радіо “К:)ВІТ”, у свою чергу, подарувало могилянцям цікаву екоперерву, концепція якої була нерозривно пов’язана зі святом Екоклубу. Юлія Огаренко – член клубу та його голова у попередньому році чимало розповіла про діяльність та досягнення “зеленохвилівців” за час існування організації. Наприклад, усі ми завдячуємо саме Екоклубу та його найближчим друзям за такий чудовий проект як “Зелений кінотеатр”.
Одним з досягнень, які відзначили наші екологи, було створення гарної команди і дружньої атмосфери, яка робить працю над різними проектами легшою та цікавішою. Звісно, окремо подякували усім новоспеченим членам клубу та молоді, яка не байдуже ставиться до проектів та заходів, що їх організовує клуб, і бере активну участь, всебічно розвиваючи і допомогаючи діяльності могилянських екологів. Це, зокрема, стосується розробки інтернет сайту (http://ecoclub.kiev.ua/), відвідуванiсть якого вже перевищила позначку 300 осіб на день. Дуже пишається клуб своїм досягненням на рівні інших студентських організацій, а саме, отриманням звання найкращої організації року та фігурку “Кришталевого Сковороди” від  Студентської Колегії , голова якої був присутній на дні народженні “Зеленої Хвилі”.
Також члени клубу не лишили поза увагою всіх, хто тісно співпрацював з ними протягом останніх двох років. Особливо активних нагородили зеленими дипломами :). Зокрема, один з таких екземплярів дістався ст. викл. кафедри екології НаУКМА пані Олені Масляківській, яка отримала почесний титул янгола – охоронця клубу. Вона відзначила, що навіть такий невеличкий ювілей вже є досягненням, оскільки більшість студ. організацій, на жаль, не виживають протягом й одного року. Також теплі слова були сказані на адресу пані Ірині Вишенській – декану ФПрН НаУКМА, оскільки плідна співпраця з боку адміністрації значно полегшила втілення креативних ідей могилянців у реальність . Пан Юрій Захарійченко та пані Олена Третякова також були присутні на заході.
Приємну сімейну атмосферу створювала новий голова клубу Анна Вільде, яка отримала з рук Юлії Огаренко маленький вогник – символ народження “Екоклубу”.
На завершення цього екологічного заходу ми мали нагоду спостерігати виставу екологічного театру “Театр – 23″ з міста Чернігів. Головною ідеєю виступу якого став заклик не забруднювати нашу чудову планету.
Тепер, напевно, “Екоклуб “Зелена Хвиля” має як мінімум ще одну причину називатись саме так: “живий організм” (тобто пальма), подарована членам клубу, зробить творчий простір ще креативнішим та екологічнишим, а книга афоризмів – ще один подарунок, дозволить уникати помилок на зеленому шляху могилянських екологів :)

Рубрика: Статті | 2 Коментарі/ів »

Коментарі:

  1. Юля

    Дуже прикольна стаття!
    Дякую за суперову екоперерву та сподіваюсь на подальшу співпрацю:)


  2. Laura

    спасибі :)ми старались. *ви надихаєте – ми створюємо * :)))


Прокоментувати: