Wednesday, May 24, 2017


Меню

Фотогалерея

IMG_4744_resize

Підписка на новини:
Наші новинні потоки:

RSS 2.0 FeedВконтакті ЖЖ-Синдикація


Рубрики новин


Коментарі


Привіт,


Друзі та партнери


19 листопада. «Крихітка Цахес» в гостях на радіо «К:)ВІТ»

November 12th, 2008 by Vitaliy

Ще одним зірковим учасником третього “Тижня гостьових ефірів” на радіо «К:)ВІТ» стане гурт “Крихітка Цахес” в особі лідерки команди Каші. Із нею ми поговоримо про новий альбом, вихід якого очікується найближчим часом, зміни, що відбулися у команді за останній рік, участь гурту у соціальних та екологічних проектах тощо.

Так само, як і студенти Могилянки, що братимуть участь у “Тижні гостьових ефірів”, Каша сама підготує свій плейліст до ефіру та коротко розповість про ті композиції, що в ньому прозвучать.

Свої запитання до Каші ви можете поставити у коментарях до цього запису. Кількість – необмежена. Креатів та оригінальність вітаються та ще й винагороджуються :) Автор найцікавішого запитання отримає спеціальний подарунок від гурту “Крихітка Цахес”.

Отже, середа, 19 листопада, 13:00, І плац – “Крихітка Цахес” в гостях на радіо «К:)ВІТ».

Рубрика: Новини | 12 Коментарі/ів »

Коментарі:

 1. tinyshiny

  як Ви переживаєте світову економічна кризу????


 2. Malachite

  [йолкє, як вам це вдалося? вам не треба філолог в рубці, там, мікрохвон падєржать?]


 3. shitbitch

  мені цікавіше було б почути вокаліста ИДМГ ніж когось с цих гуртів…може досить вже кружляти по колу одних і тих самих людей??можливо є сенс обирати когось іншого…укр. рок гурти круті звісно але все воно як зажована пластинка в програвачі….щось цікавіше шукайте


 4. Віталій

  дивні ви) це вперше така акція проходить, коли запршується низка відомих людей на ефіри в радіо в рамках одного тижневого проекту. а ви женете шо одні й ті самі. ну навіщо це робити?

  раніше про те щоб на студентське радіо Могилянки приходили хоч якісь більш-менш відомі люди в гості ніхто не те що не мріяв, а навіть і не допускав подібної можливості.
  зараз же робляться якісь перші кроки, а вам одразу все не так… :(

  краще б долучались до організацієї подібних ефірів і власне запрошення тих людей яких хотіли б почути. виділити під це ефір ми готові у будь-який день.


 5. tinyshiny

  Віталій, ти крут.

  2-ге запитання до Каші: який був твій,Ваш найскладніший іспит в універі?!


 6. shitbitch

  як щодо концерту зірок?


 7. Malachite

  о. я придумала запитання. Вибачайте, шо таке попсове
  “Коли вийде новий альбом????”
  наболіло:)


 8. Віталій

  shitbitch, концерт зірок це круто, але в Могилянці нема техніки. І це головна проблема. Аніж власне знайти музикантів, в тому силі відомих і домовитися з ними за вситуп. По суті спонсорів якщо і шукати то для того щоб оплатити техніку, а не для того щоб дати хоч якісь гонорари музикантам. Вопщєм тєхніка – ета слабає мєста горада Харькава Магілянкі :)


 9. Annette

  Привіт Сашуня!
  Хто на даний момент перемагає у змаганні хлібопічки і вокального процесора? :)


 10. jangol

  а як на мене.. віталіку, те, що вам вдалося зробити – це мега!!=) це початок чогось дійсно крутого, це продовження нашої з вами неповторності в особі могилянки)

  респект. спасибі. так тримати))


 11. byron

  +1
  Янгол, дуже приємно, що ти підтримуєш
  …хоч я і не мав відношення до організації, проте дуже позитивно ставлюсь до таких “експериментів”))))так радіо стає ближче до слухача


 12. Laura

  3 питання :
  … кашо, дозволь уточнити невеличку деталь : хто у тебе на першому місці і якби ти знала наперед, як воно буває восени, чи була б ти майже щаслива? :)


Прокоментувати: