Wednesday, May 24, 2017


Меню

Фотогалерея

DSC_0254_resize

Підписка на новини:
Наші новинні потоки:

RSS 2.0 FeedВконтакті ЖЖ-Синдикація


Рубрики новин


Коментарі


Привіт,


Друзі та партнери


Вівторок, 25.11. Конкурс літературних імпровізацій “Колір”

November 18th, 2008 by Ось

Настав час дізнатися ім’я кращого поета студентства! Може ним станеш саме ти?!  

25 листопада 2008 року (у вівторок) МГО «КОЛО» спільно з НаУКМА  і видавництвом «СМОЛОСКИП» презентує андеграундно-інтелектуальні поетичні змагання серед студентів київських ВНЗ:  «КОЛІР» (Конкурс літературних імпровізацій). Незалежне журі за кількома критеріями обере кращого поета серед студентської громади.  

Унікальність вечора у тому, що продекламувати власну поезію матимуть можливість і глядачі. Найсміливіших чекають подарунки. А ті, хто ще не знайшов у собі відвагу вийти до мікрофона, також отримають шанс познайомитися із собою-поетом безпосередньо на вечорі.

12 конкурсантів – фіналістів попереднього відбору в інтернет-мережі, демонструватимуть поетичну майстерність, презентуючи публіці власну поезію, домашні заготовки на задану тему, а також  виконуючи завдання «on-line», тобто безпосередньо в залі. Організатори заходу, новостворена молодіжна громадська організація «КОЛО», запросили на сходини відомих київських поетів, лауреатів літературного конкурсу видавництва «СМОЛОСКИП», що виконуватимуть роль журі. 

Якщо ти відчуваєш себе поетом і маєш поетичні доробки, завантажуй реєстраційну анкету і відсилай на org.kolo@gmail.com з позначкою «Колір». Якщо ж ти не впевнений у своїх силах настільки, щоб стати учасником, приходь і отримай шанс виступити з власною поезією поза конкурсом. Найсміливіших чекають подарунки)

Поетичні змагання відбудуться у Культурно-Мистецькому центрі Києво-Могилянської Академії за адресою: м. Контрактова площа, вул. Іллінська 9, арт-галерея Підwall. Початок події о 16.30.

Рубрика: Новини | 1 Коментар »

Коментарі:

  1. друг

    Круто, я хочу піти.
    Буде цікаво…


Прокоментувати: