Sunday, May 28, 2017


Меню

Фотогалерея

DSC_1319

Підписка на новини:
Наші новинні потоки:

RSS 2.0 FeedВконтакті ЖЖ-Синдикація


Рубрики новин


Коментарі


Привіт,


Друзі та партнери


28 листопада: відкриття “Урбаноскопу” в ПідWall’і

November 26th, 2008 by Ось

У п’ятницю, 28 листопада, о 19.00 в галереї ”ПідWALL” відбудеться відкриття мистецького проекту “урбаноскоп“, що триватиме там до 7 грудня.

«урбаноскоп» – це проект, що об’єднує «нові імена» українського мистецтва, територію галереї «ПідWALL» та інтернет-простір. Ідея проекту полягає у використанні міського простору як сировини та бази для мистецьких експериментів.
В архітектурі урбаноскопом називають інструмент, який освітлює і дозволяє побачити будівлю у «важкодоступних» для людського ока місцях. У межах даного проекту урбаноскоп – це «пристрій», який зможе «освітити» та показати різні виміри міста, які ми часто не помічаємо. Завдяки «урбаноскопу» віртуальне стає реальним, і навпаки; відбувається і творення мистецтва, і його запис; у поєднанні з одноіменним інтернет-блогом, «урба  носкоп» сприяє інтерактивному діалогу глядачів з учасниками проекту.
Учасники «урбаноскопу» презентують власне бачення сучасного міста та змін, які у ньому відбуваються. У проекті поєднуються і взаємоперетворюються живопис (традиційне мистецтво), звук, відео, фото (мультимедіа) та сучасні технології комунікації (блог urbanoscope.blogspot.com). 

Елементи «урбаноскопу»
:

«Форм(ат)и міста». Відкриття – 28 листопада, 19:00
«урбаноскоп» відкривається проектом Марії Павленко «Форм(ат)и міста». Трансформуючи в уяві реальну архітектуру, авторка створює власний «код» і «стискає» візуальний образ міста до його «елементарних частинок», простих взаємозамінних форм, які, проте, є основою і сутністю будь-якого урбаністичного простору. Проект Марії Павленко – втілення ідеї поєднання реального і віртуального. Він включає не тільки живопис авторки, а й відеопрезентацію блогу «Ритми міської графіки», учасники якого фіксують у фотознімках геометричні ритми індустріального середовища.
Проект триватиме до 7 грудня 2008 р. Вхід вільний.

Urban Sound Lab. 29 листопада, 19:00
Urban Sound Lab – музично-візуальна лабораторія «урбаноскопу». Музиканти, запрошені на проект, активно використовують «польові записи» міських шумів та звуків, та власні ритмічні малюнки, в поєднанні з сучасними технологіями обробки звуку.
Учасники: «Ентузіасти» (Евгений Невинный, Виктор Свободный, ambient); Віктор Пушкар (psycho); Demolyne) (ambient); v4w.enko (glitch); проект «airfield» (idm).
Візуалізація: vj-team «True Pixel».
Вхід – 10 гр.
Urban Sound Lab створено за підтримки Студентського Мистецького Інформаційного Товариства (СМІТ)

«Кордони». 6 грудня, 18:00
Показ короткометражних фільмів Андрія Литвиненка (за участю режисера).
Андрій Литвиненко – молодий український кінорежисер, учасник херсонського об’єднання «ТОТЕМ». Короткометражні фільми Андрія досліджують простори міст (Києва, Херсона) та їхніх мешканців – маргіналів, що опиняються поза кордонами – свідомості, соціуму чи повсякдення. Вхід вільний.

«Мистецтво. Місто. Мережа». 6 грудня, 19:00 – обговорення проекту.

Рубрика: Новини | Без Коментарів »

Прокоментувати: