Friday, May 26, 2017


Меню

Фотогалерея

20090605-DSC_7832

Підписка на новини:
Наші новинні потоки:

RSS 2.0 FeedВконтакті ЖЖ-Синдикація


Рубрики новин


Коментарі


Привіт,


Друзі та партнери


Podcast. Олег Собчук (гурт “С.К.А.Й.”). Гостьовий ефір

November 30th, 2008 by Vitaliy

18 листопада в рамках осіннього “Тижня гостьових ефірів” на радіо “К:)ВІТ” завітав Олег Собчук – лідер українського гурту “С.К.А.Й.”.
Про творчість і вплив продюсерів, тури і новий альбом, “Свіжу кров” і молоді українські гурти, “Подаруй світло” і цукерки, концерт в Могилянці і “булкі на плацу”, а також плейліст ефіру складений Олегом власноруч – усе це ви зможете почути у подкасті нижче.

Запис здійснено наживо під час прямого ефіру. Музичні треки у подкасті подані без скорочень.

Бесіду вів Віталій.

PLAYLIST:

 1. С.К.А.Й. – Я здатен на більше (2:46)
 2. Joy Division – Tansmission (3:37)
 3. Snow Patrol – Crack the shutters (3:20)
 4. Wolfmother – Woman (2:55)
 5. Vivaldi – Autumn-Allegro (5:32)

Рубрика: Podcast | 4 Коментарі/ів »

Коментарі:

 1. mandarinka

  суцільне “еееее” ведучого в голові після прослуховування %) особливо в першій частині..ух. а ше шось дуже багато тексту – ледве Собчуку дали слово ;) це ж інтерв’ю як-не-як, хочеться гостей почути..
  але Олег the best)


 2. Віталій

  Дякую за відгук. Щоправда про суцільне суцільне “еее” не згоден – нема там такого, тільки трохи і це є природнє як для розмови наживо. Це ж не те що “записане” інтерв’ю що може писатись в декілька дублів чи де питання ведучого можна перезаписати якщо щось не так вже після самого інтерв’ю. На багатьох радіостанціях взагалі дуже часто постфактум діалог людини розбиваються вже вигадами після питаннями після яких ставлять шматки діалогу який від початку був суцільним.

  Олегу більше говорити ніхто не заважав на ті теми, які йому пропонувались. А якщо ти не почула те чого хотіла, то тре було свої питання ставити. Ми усім слухачам дали можливість поставити свої питання та запонувати темм для розмови коли ефір анонсувався. Ну, і говорив він стільки скільки вважав за потрібне. Зважаючи на попереднє інтерв’ю, що було у червні, то мені він взагалі цього разу здався більш балакучим, гг))


 3. mandarinka

  так я ж не проти що “природнє”.. і звичайно ти не згоден, бо я так розумію це ти був ведучим? ;) але все ж воно “ріже” слух бо його не одне-два..але то певно таке..в кожного свої недоліки.
  А стосовно Олега, ти не зрозумів, я про те де “питання в чому?” ;)


 4. Віталій

  це було інтро для розмови)
  можливо воно було задовге, але Олег просто не дуже жваво підхоплював цю тему на початку от і все, очевидно не хотів на неї говорити абощо. вопщєм це вже залежить від співрозмовника. одним тільки закидуєш тему і вони починають говорити на неї. з інших треба тягнути та влоб ставити питання. проте я так розумію якщо людина приходить на інтерв’ю вона приходить для того щоб спілкуватись і розповідати про все що може


Прокоментувати: