Thursday, February 22, 2018


Меню

Фотогалерея

DSC_2787

Підписка на новини:
Наші новинні потоки:

RSS 2.0 FeedВконтакті ЖЖ-Синдикація


Рубрики новин


Коментарі


Привіт,


Друзі та партнери


Підсумки сезону 2006/2007

July 17th, 2007 by Vitaliy

Навчальний рік 2006/2007 завершено. Із ним закінчився і 4-й сезон мовлення радіо «К:)ВІТ». Тож тепер саме час підбити його підсумки, скласти звіт про найважливіші події та окреслити плани і завдання на сезон наступний, який розпочнеться вже через півтора місяці.
Цей рік став роком початку значних змін на радіо. Багато чого ми робили вперше, не маючи жодного попереднього досвіду, тим самим ризикуючи зазнати невдачі. Але ризик, як відомо, справа благородна, можливо саме тому усі наші почини в тій чи іншій мірі «прижилися» та були належним чином оцінені слухачами, а здобутий досвід дасть можливість лише покращувати їх у майбутньому.

Від загальних слів до конкретики.

1. Цього сезону, починаючи з вересня, ми розпочали регулярне і стабільне мовлення на 20-хвилинках. Відтепер це таке ж правило, як і ефіри на великій перерві. Корисної інформації та гарної музики стало майже вдвічі більше.

2. Одна з головних подій року – ми відкрили власний повнофункціональний сайт, який регулярно оновлюється. Це дало можливість налагодити зворотній зв’язок із слухачами та всіма зацікавленими. Радіо НаУКМА, як таке, остаточно позбулося ореолу закритості в очах студентів. Цьому сприяли і публікації про радіо «К:)ВІТ» у могилянських ЗМІ (особливо варто відзначити інтерв’ю для «Могилянського Вісника»). Тепер кожен знає про нас рівно стільки, скільки сам того бажає. Студенти можуть висловлювати свої побажання та пропозиції, як на нашому форумі, так і безпосередньо спілкуючись із ведучими в Академії, адже ми не від кого не ховаємо свої обличчя.

3. Відкриття сайту дало можливість налагодити ефективну співпрацю із підрозділами НаУКМА, студентськими організаціями (зокрема, «Зеленим кінотеатром» Екоклубу НаУКМА, Студентським біологічним товариством, Спудейським братством та ін.), ініціативними групами («Enjoy Group» – конкурс «Міс КМА»; ініціаторами зустрічі із кандидатами на посаду президента НаУКМА) та ЗМІ (виданням «Могилянський Вісник» та «Пульс Академії», інтернет-порталами «Бонет» та «Гурто.нет»). Крім того, сайт став також важливим джерелом інформації для студентів про культурно-мистецьке життя Академії, а наші репортажі із різних могилянських заходів привертали підвищену увагу відвідувачів.

4. Цього сезону ми вперше мали повноцінний розклад мовлення та програму передач, яка була доступна усім на нашому сайті. Усі без винятку ведучі мали свою передачу, яка регулярно виходила у чітко визначений день ефірного тижня.

5. У травні, до Дня відкриття Бібліотеки Антоновичів, нами було проведено спеціальний радіомарафон. Його загальна тривалість склала 4 години.

6. На початку червня вперше було проведено живий ефір у форматі ток-шоу. Цей експеримент довів, що розмовний формат на могилянському радіо має право на існування і позитивно сприймається слухачами, тож в наступному сезоні подібна практика стане частою і варто чекати на появу у нашому ефірі цікавих та відомих гостей.

До вашої уваги перелік найважливіших подій сезону 2006/2007 для радіо «КВ:)ІТ»:

31 серпня – Посвята 2006. Святкова дискотека на 1-му подвір’ї. Ді-джеї – Crunch & Vol Deeman. Ведуча – Катя.

15 вересня – Щорічний відбір команди ведучих радіо «К:)ВІТ» сезону 2006/2007. >>

18 вересня – Впровадження радіомовлення на 20-хвилинках. Старт першого тижня роботи нової команди. Перші тематичні програми – «Український Формат», «British-sphere», «El Section». >>

22 вересня – Вечірка для студентів до 10-річчя факультету правничих наук на 2-му подвір’ї НаУКМА. Ді-джеї – Crunch & Vol Deeman. Ведуча – Катя.

22 листопада – «ПолітРок» – спеціальний ефір до другої річниці від початку політичного страйку Києво-Могилянської Академії проти фальсифікацій на виборах Президента та утисків прав українських студентів. Ефір складався із політичних та соціальних треків на основі побажань та замовлень студентів у рамках програми «Український Формат» by Віталій.

2 лютого – Чергові вибори координатора радіо «К:)ВІТ». Катерина Дегтяр, координатор у 2005-2006 рр., залишає посаду за власним бажанням у зв’язку із напруженим особистим графіком. Новий координатор – Віталій Прудиус.

14 лютого – Спеціальна акція та святковий ефір до Дня всіх закоханих. Сторінка акції: http://radio-kvit.livejournal.com/594.html. Ефір провели Віталій, Катя та Маша.

28 лютогоІнтерв’ю «Могилянського Вісника» із ведучими радіо «К:)ВІТ» Віталієм та Олегом, які розповіли про історію створення радіо «К:)ВІТ», принципи та засади його діяльності, проблеми, із якими доводиться стикатись у роботі та плани на майбутнє щодо розвитку.

14 березняВідкриття офіційного сайту радіо «К:)ВІТ».

18 травня – Відновлення роботи радіо на 1-ому подвір’ї. Макс, Vol Deeman та Віталій власноруч провели необхідні монтажні роботи.

24 травняВідкриття Бібліотеки Антоновичів. Спеціальний радіомарафон, музичний та інформаційний супровід живого ланцюга, святкова дискотека для студентів.

1 червня – Благодійна акція – конкурс краси «Міс КМА», партнером якого виступило Радіо «К:)ВІТ».

8 червня – Перший ефір у форматі ток-шоу на могилянському радіо. Переможниця конкурсу «Міс КМА» Тетяна Васильєва завітала до студії радіо «К:)ВІТ» та відповіла на запитання студентів та ведучого.

28 червняКонвокація – 2007. «NaUKMA Graduation Party» від радіо «К:)ВІТ». Ді-джеї – Crunch & Vol Deeman. Ведучий – Віталій.

Звичайно, не все заплановане вдалось втілити у сезоні, що минув. Так, зокрема, можна згадати День Академії та День факультету гуманітарних наук, на які було заплановано наші акції для студентів, проте вони, на жаль, не відбулись із різних, незалежних від нас, причин. Будемо сподіватись, що у новому навчальному році подібні негаразди нас оминуть.

Наступний рік: єдине радіо та ювілейний 5-й сезон!

Головною особливістю наступного сезону стане те, що могилянське радіо стане єдиним. Наша команда виборола право на щотижневе мовлення на території обох містечок НаУКМА з вересня 2007 р. Ми вдячні адміністрації університету за належну оцінку тих зусиль, яких наш колектив докладає до розвитку радіо НаУКМА і працюватимемо далі, щоб виправдати таку довіру.
Подібне рішення стало гарним подарунком до 5-річчя радіо «К:)ВІТ». Увесь наступний сезон проходитиме під знаком цього першого, нехай і невеличкого, ювілею. І, безперечно, з цього приводу слухачам варто чекати подарунків та несподіванок і від нас!
У першу чергу ми плануємо завершити всі необхідні роботи на 2-му плацу і відновити там роботу радіо якнайшвидше. Навіть зараз, на канікулах, ми поволі працюємо над вирішенням цього питання. Що ж стосується усього іншого, то ми поки не будемо розкривати карти – сюрпризи мають залишатись сюрпризами! :-)

Усім гарних, веселих та цікавих канікул!
До зустрічі на Посвяті – 2007! :)

 

Віталій Прудиус,
координатор Радіо «К:)ВІТ»

Рубрика: Новини | 4 Коментарі/ів »

Коментарі:

 1. Hajdamaka

  Вітаю :) Професійний звіт, все поступово, хронологічно та цікаво :) Братиму приклад ;)


 2. Vitaliy

  Дякую, Вероніко! :)


 3. Hajdamaka

  Завжди будь ласка :)


 4. Niks

  Умнички, надеюсь, когда буду грызть гранит – все будет еще лучше;)


Прокоментувати: