Wednesday, May 24, 2017


Меню

Фотогалерея

CSC_0836

Підписка на новини:
Наші новинні потоки:

RSS 2.0 FeedВконтакті ЖЖ-Синдикація


Рубрики новин


Коментарі


Привіт,


Друзі та партнери


2009

January 4th, 2009 by Vitaliy

symb-site1.jpgДорогі друзі! Радіо “К:)ВІТ” вітає Вас із новим 2009 роком та прийдешнім Різдвом Христовим! Бажаємо Вам  успіхів у навчанні та усіх справах, міцного здоров’я, натхнення, гарного настрою та багато хорошої музики в році новому! Із останнім ми будемо старатись максимально сприяти :)

Наша команда включається в роботу з першого дня нового триместру, тож ефіри розпочнуться вже завтра, 5 січня. Перші два тижні (5-16 січня) ми будемо традиційно працювати за тимчасовим внутрішнім розкладом, а постійний з’явиться на сайті орієнтовно 17-18 січня, коли ми його узгодимо із звичайним розкладом пар кожного з ведучих.

Ми бажаємо Вам легкого переходу із святкового режиму, в режим святково-навчальний :) (адже свята триватимуть ще до кінця січня) і збираємось також із цим допомогти – слідкуйте за сайтом ;)

У нас буде багато цікавих новин в ці перші тижні, як і загалом протягом триместру, тож, щоб завжди дізнаватись про них оперативно, радимо підписатись на нашу розсилку  – дивіться праву колонку сайту. Там же ми відкрили нове опитування відвідувачів і також просимо звернути на нього увагу та проголосувати, адже Ваша думка для нас завжди є важливою.

[poll id="4"]

Рубрика: Новини, Новини сайту | 5 Коментарі/ів »

Коментарі:

 1. Novitan

  Post Industrial каэш…(ой,а что комментировать-то?)))


 2. Нямка

  Не голосується.Однозначно -ретро


 3. Віталій

  а зараз спробуйте проголосувати?)


 4. anka

  нє голосуєццця!((


 5. Віталій

  спробуйте інший браузер:)


Прокоментувати: