Wednesday, May 24, 2017


Меню

Фотогалерея

DSC_0102_resize

Підписка на новини:
Наші новинні потоки:

RSS 2.0 FeedВконтакті ЖЖ-Синдикація


Рубрики новин


Коментарі


Привіт,


Друзі та партнери


15 лютого. Рок-н-рол вечірка до Дня Валентина в Могилянці

February 5th, 2009 by Vitaliy

В неділю, 15 лютого, радіо “К:)ВІТ” запрошує усіх могилянців на рок-н-рол вечірку в рамках відкриття виставки візуального митецтва “Love is…” у галереї “ПідWALL” (КМЦ).

love is

Love is…” – це арт-проект студентів Могилянки та Академії Мистецтв до Дня Св. Валентина, що триватиме протягом тижня до 20 лютого і являтиме собою серію заходів різного формату у галереї “ПідWALL”.

«Тиждень кохання»:

15.02, 19:00 – Відкриття виставки «Love is…» та рок-н-рольна вечірка від Радіо «К:)ВІТ»;
17.02, 20:15 – Вечір французького кіно +театральний перфоманс від Державної театральної студії Голосіївського району.
19.02, 20:15 – «Крапки про кохання» – вечір поезії спільно з Театральним Центром Києво-Могилянської академії + вечір «Короткого метру»;
20.02, 20:15 – Закриття. Виступ “Hardtennis” (disco electro punk).

Проект переслідує благодійні цілі і має на меті зібрати кошти для дитбудинку під час проведення акцій.

На всі події вхід вільний.

Деталі про проект – нижче…

Творче обєднання «Мольфарність» до Дня св. Валентина представляє виставку візуального мистецтва в Культурно-мистецькому центрі НаУКМА «Love is…». Ідея виставки полягає в зображенні кохання як сакрального почуття в усіх його можливих проявах.
У буденному житті ми звикли не помічати речей, які наповнені любов’ю та випромінюють неймовірний досвід, який людина може здобути, лише долучившись до любові як такої, наповнити нею своє життя. Перетворити власне життя у Свято, Свято Кохання.
Ми не знаємо напевно, що таке любов. Але вона постає в нашій уяві образом великого будинку, знайомого ще з дитинства. Тоді він був для нас простим і зрозумілим: просторі кімнати, затишні передпокої та смачний аромат бабусиних пиріжків. Одного ранку, прокинувшись, ми знаходимо під ліжком ключі від завжди зачиненного підвалу, що вабить своєю недоступною таємничістю і обіцяє розкрити досі не відані грані вже звичного простору. Там приховане чудо.
Є діти, які були позбавлені опіки та любові ближніх. Наша виставка хоче відкрити двері в «будинок кохання» безпритульним дітям, зібравши кошти з благодійних внесків протягом тижневої виставки «Love is…» та закупити потрібні речі для Замглайського дитячого будинку-інтернату Чернігівського району.

Рубрика: Новини | 2 Коментарі/ів »

Коментарі:

  1. Артём

    Святкуйте студенти!


  2. Анастасия

    Святкуемо разом!


Прокоментувати: