Sunday, May 28, 2017


Меню

Фотогалерея

DSC_1249

Підписка на новини:
Наші новинні потоки:

RSS 2.0 FeedВконтакті ЖЖ-Синдикація


Рубрики новин


Коментарі


Привіт,


Друзі та партнери


Анонс. 10 лютого. І плац. Cliff ‘em All

February 8th, 2009 by Kostya

cliffburtoncliff_burton2«без Кліффа ми б ніколи не стали тими, ким ми є зараз» – це слова лідера групи Metallica Джеймса Хетфілда.

Цьому непересічному бас-гітаристу Metallica завдячує самобутньою ранньою манерою гри, завдяки якій група дуже сильно вирізнялася з-поміж решти треш-метал груп 80-их років, а згодом здобула таке широке визнання, про яке годі було й мріяти, зважаючи на те, що жанр, в якому грала Metallica аж ніяк не був розрахований на широкий загал.

Бартон, що також був класичним піаністом, використовував свої знання музичної теорії як при вдосконаленні власної гри на бас-гітарі, так і даючи поради іншим учасникам групи. Він був справжнім «двигуном прогресу» – з альбому в альбом рівень Metallica ріс на очах, і одна з головних заслуг в цьому належала саме Кліффу. Від швидкісних та технічних партій до мелодичних соло – нечуване музичне розмаїття для басиста, що орієнтувався здебільшого на звучання тодішніх хеві-метал груп.

10-ого лютого 2009 року Кліффу Бартону могло б виповнитися 47. Учасники Metallica не люблять публічно торкатися теми його персони, бо Кліфф Бартон для кожного з них – це більше, ніж талановитий музикант та близький друг, він – потаємний куточок душі кожного з них, який відкривається у піснях ранньої Metallica. У вівторок, 10-ого числа, на 1-ому плацу слухайте ефір, присвячений Кліффу Бартону – бас-гітаристу, що назавжди залишиться в складі легендарної четвірки з Сан-Франциско.

p.s.: назву для ефіру взято з однойменного документального фільму 1987 року випуску, присвяченому Кліффу Бартону

Рубрика: Анонси | 3 Коментарі/ів »

Коментарі:

 1. Laura

  !!!!!!!!!!!!
  я маю це почути.


 2. Kostya

  welcome)


 3. Vitaliy

  плз, не копіюйте тексти в редактор з ворда)
  копіювати треба через блокнот, щоб був плейн-текст)

  треба прийти послухати)


Прокоментувати: