Friday, May 26, 2017


Меню

Фотогалерея

DSC_0189_resize

Підписка на новини:
Наші новинні потоки:

RSS 2.0 FeedВконтакті ЖЖ-Синдикація


Рубрики новин


Коментарі


Привіт,


Друзі та партнери


31 березня. Спільний концерт Другої Ріки і С.К.А.Й. в Могилянці

March 24th, 2009 by Ось

s640x480

У вівторок, 31 березня о 19.00 у актовій залі Культурно-мистецького центру  НаУКМА відбудеться благодійна акція для допомоги синові викладача Києво-Могилянської академії Андрія Жарка, хворого важкою формою раку крові, що потребує негайного лікування за кордоном вартістю понад 300 000 Євро.

Це буде перший спільний акустичний концерт гуртів «ДРУГА РІКА» та «С.К.А.Й.». Захід покликаний підвищити поінформованість якомога більшої кількості людей з метою зібрати кошти на лікування за кордоном. Серед запрошених на концерт – музична- та бізнес-еліта, представники благодійних фондів та медичних установ м. Києва – Олег Скрипка, Святослав Вакарчук, Володимир Кличко, Ігор Пелих, Ольга Богомолець та багато інших.

У концерті також візьмуть участь могилянські гурти In Montibus, Sound Union та FloodFill.

Українські музиканти – гурти «ДРУГА РІКА» та «С.К.А.Й» є небайдужими до чужих проблем і погодилися дати повноцінний живий акустичний концерт, роблячи цим свій вагомий благодійний внесок. Всі кошти, зібрані від продажу квитків на концерт, будуть передані на лікування хлопчика. Проблема полягає у тому, що зібрати таку велику суму грошей за допомогою одного концерту не вдасться, але організатори та виконавці переконані, що інформаційна кампанія зможе донести цю інформацію до багатьох небайдужих людей, які зроблять свій внесок у допомогу.

Інформацію про хворобу та медичні довідки можна подивитися на сайті http://www.donor.org.ua/index.php?module=help&act=show&c=1&id=857

Рубрика: Новини | Без Коментарів »

Прокоментувати: