Wednesday, May 24, 2017


Меню

Фотогалерея

DSC_0049

Підписка на новини:
Наші новинні потоки:

RSS 2.0 FeedВконтакті ЖЖ-Синдикація


Рубрики новин


Коментарі


Привіт,


Друзі та партнери


Анонс. 7.04.09. ІІ плац. “Amelie” OST

April 5th, 2009 by Laura

У вівторок, 7.04.09, ефір прогами  “Tea – Session (:” під час великої перерви о 13:00 на ІІ плацу буде присвячений саундтрекам із фільму  французузького кінорежисера Жана-П’єра Жене “Amelie“.
Вулички Парижу, кава, круасани, ранкове метро, шум річок і нотки шарманки – все це переплітається у неймовірно весняних композиціях Яна Тірсена, – автора музики до фільму, композиції якого ми будемо слухати впродовж перерви.Зустрічаймо власну “Французьку весну” з Радіо “К:)ВІТ” :)
amelie_2001_audrey_tautou00000_mathieu_kassovitz-d0bad0bed0bfd0b8d18f3
Стрічка отримала 51 нагороду, серед яких була визнана :

Переможцем премії гільдії художників-постановників за найкращий сучасний фільм (Алине Бонетто, художник і Фолькер Шефер, арт-директор).
Переможцем премії британської академії телебачення і кіномистецтва за найкращий оригінальний сценарій (Гійом Лоран і Жан-П’єрр Жене, 2002 рік).
Переможцем премії Аманда у номінації “Кращий іноземний фільм”, 2002 рік.

Рубрика: Анонси | 4 Коментарі/ів »

Коментарі:

 1. Vitaliy

  був такий ефір вже у мене)
  правда ти про це не могла ніяк знати))

  Було дуже круто. В мене навіть десь лишився запис на мобільному з вікна рубки де люди танцюють на плацу якісь такі танці аля ірландські чи шось типу того під цю музику)


 2. Laura

  до речі, я б хотіла записати ефір. це, сподіваюсь, досі можливо?)


 3. Vitaliy

  Так. Звернись до Андрія, щоб допоміг. В мене у вівторок пар нема, я навряд зможу підійти включити там все. Правда на 2-му плацу там є проблема з моніторами. Якщо на 1-му ти принаймні чуєш себе з влиці то на 2-му плацу там якось інакше. хай Андрій не абуде підключити всі перехідними щоб ти могла чути себе у навушниках


 4. Laura

  oook. дякую :)


Прокоментувати: