Saturday, August 19, 2017


Меню

Фотогалерея

DSC_2847

Підписка на новини:
Наші новинні потоки:

RSS 2.0 FeedВконтакті ЖЖ-Синдикація


Рубрики новин


Коментарі


Привіт,


Друзі та партнери


Понеділок. І плац. 01.06.09. Enter the Middle Ages

May 29th, 2009 by Kostya

inextremoУ незапам’ятні часи в славному місті Берліні під час регулярних сходок мідієвістів особливу увагу привертали два зовсім не схожих за напрямом музичних колективи. Один безіменний, наскрізь середньовічний, ім’я другого вже стерлося з пам’яті – єдине, що пригадують свідки тих подій – хлопці файно грали рок. Під час виступів учасники обох груп з кожним разом все більше придивлялись одне до одного. Зрештою було вирішено провести експеримент – пограти разом акустичні композиції, тим паче всіх об’єднував інтерес до старовинної народної музики.
Під час спільного запису в 1995 році музикант-традиційник Міхаель Райн (псевд. Das Letzte Einhorn – Останній Єдиноріг) запропонував ідею постійного співробітництва в новому проекті під назвою In Extremo. Їхні музичні колеги з Corvus Corax та Bathory одразу відчули, що новостворений оригінальний союз народної традиції та року має велике майбутнє. Після двох років безперервних вмовлянь гібрид на ім’я In Extermo дав свій перший офіціний концерт. Сказати, що хлопці зчинили справжній вибух у музичному світі – не сказати нічого.
За жанром In Extremo відійшли до фолк-металу, проте основним матеріалом для групи лишаються середньовічні балади. Композиції виконуються різноманітними оригінальними мовами: німецькою, латинською, шведською, древнєверхньонімецькою, старофранцузькою, старошведською, исландською, испанською та ще багатьма іншими. Мало хто може зрівнятись з цією групою за щораз новими вражаючими піротехнічними та костюмерними вибриками. До речі група планувала цього літа прибути на один з музичних фестивалів під Києвом, але не склалося… Втім, Радіо КВІТ пропонує гарну альтернативу!
Аби втішити фанів німецьких етно-металістів та порадувати цікавих такими старовинними інструментами як шотландська та ілліанська волинка, цистра, никельхарпа, трумшейт, колісна ліра та шалмей у поєднанні з “рОковими” музичними атрибутами, запрошуємо Вас у понеділок, 1 червня о 13:00 на І плац, де відбудеться спец-ефір, присвячений In Extremo.
P.S.: Піротехнічного шоу не обіцяємо. З нас – автентична музична атмосфера. Поринемо у Середньовіччя разом!

Рубрика: Анонси | Без Коментарів »

Прокоментувати: