Wednesday, May 24, 2017


Меню

Фотогалерея

DSC_1175

Підписка на новини:
Наші новинні потоки:

RSS 2.0 FeedВконтакті ЖЖ-Синдикація


Рубрики новин


Коментарі


Привіт,


Друзі та партнери


Радіо «К:)ВІТ» оголошує відбір до команди сезону 2009/2010

August 26th, 2009 by Vitaliy

symb-site1.jpgСтудентське радіо «К:)ВІТ» оголошує про старт відбору до команди сезону 2009/2010. Традиційно склалось, що кістяк нашої команди кожного сезону формують ведучі радіоефірів, які пройшли відповідний щорічний конкурсний відбір. Вони розподіляють між собою також і відповідальні посади (їх перелік – нижче), які є у нашій команді і які потрібні для функціонування нашої організації. Проте починаючи з минулого року на ці окремі посади в ораганізації ми розглядаємо кадидатури не тільки ведучих, але й усіх охочих, хто виявляє таке бажання, проте водночас не цікавиться проведенням власних ефірів.

Відбір ведучих відбувається шляхом подання аплікаційних форм усіма охочими, проходження ними прослуховування та, за потреби, співбесіди.

Відбір на інші посади в команді відбувається за аплікаційними формами та шляхом проведення співбесід, в разі потреби.

Загальні вимоги та якості для кандидатів:
- відповідальність
- вмотивованість
- ініціативність та креативність
- вміння працювати у команді
- готовність працювати у мінливому графіку та у позанавчальний час
- повага до принципів корпоративної культури НаУКМА
- хороше знання ПК та постійний доступ до інтернету
- бажання вчитись, розвиватись і вміння правильно сприймати критику

Ведучі радіоефірів

Ми продовжуємо традицію щорічного відкритого та рівного конкурсу на посади ведучих радіоефірів. У ньому, як і завжди, можуть взяти участь усі студенти НаУКМА незалежно від року навчання, наявності чи відсутності попереднього досвіду роботи, як безпосередньо на радіо «К:)ВІТ», так і на інших радіостанціях.
Команда ведучих формується терміном на один календарний рік і діє допоки не буде сформовано колектив ведучих наступного сезону.

Кого ми шукаємо?

Особливі якості для ведучих:
- високий рівень музичної обізнаності
- гарна дикція
- комунікабельність
- хороші стосунки із технікою :)

+ загальні вимоги перелічені вище

Кількість місць ведучих у команді – 10+1. Одинадцяте місце – ведучий резерву. Кількість місць може бути збільшена у випадку проходження до основного складу колективних проектів програм, тобто коли одну щотижневу програму проводить двоє-троє ведучих разом. Кожен з ведучих у таких колективних проектах має заповнити нашу анкету.


Посади у команді

Ми пропонуємо ряд посад у складі радіо «К:)ВІТ», у конкурсі на які може взяти участь кожен. При чому зголошуватись можна на кілька вакансій одразу, навіть якщо Ви також берете участь у відборі на посаду ведучого – одне одному не суперечить, а навіть навпаки.

Журналіст сайту радіо «К:)ВІТ»

Наповнення стрічки новин сайту інформацією, висвітлення заходів від радіо «К:)ВІТ» або за підтримки радіо «К:)ВІТ», а також інших цікавих подій в Академії.

Інформаційний адміністратор

Відповідальний за процес підготовки та розміщення інформації в ефірах (новини, анонси, замовлення, привітання тощо) шляхом завчасного надання її ведучим та публікацію її на сайті.

Фотограф-журналіст

Висвітлення подій, у яких бере участь Радіо «К:)ВІТ» та інших цікавих заходів, що проходять в Академії та створення фотозвітів із розміщенням їх у фотоархіві нашого сайту.

PR-менеджер

Поширення інформації про діяльність радіо «К:)ВІТ» в оффлайні/онлайні, дошках оголошень, студентських та інших медіа. Моніторинг інформації про радіо «К:)ВІТ». Контроль якості ефірів. Внутрішнє інформування та PR.

Івент-менеджер

Відповідальний за процес підготовки та організації культурно-мистецьких заходів від радіо «К:)ВІТ».

Дизайнер

Розробка дизайну афіш подій і оголошень радіо «К:)ВІТ», а також веб-орієнтованої графіки для офіційного сайту радіо за потреби.

Технічний адміністратор

Забезпечення стабільної роботи звукового обладнання та його налаштування, звукорежисерська діяльність, вирішення проблем, які виникають, проведення інструктажів щодо користування звуковою технікою, підготовка пропозицій щодо покращення та розвитку матеріально-технічної бази та участь у їх втіленні.

Системний адміністратор

Відповідальний за стабільну роботу комп’ютерної техніки в радіовузлах, налаштування програмного забезпечення. Здійснює моніторинг роботи та оперативно усуває проблеми.

Обов’язки на кожній з посад сформульовані приблизно і можуть бути скореговані або перерозподілені.


Відпрацювання

Максимальну кількість годин стажування (відпрацювання), яку можуть отримати студенти бюджету за виконання одного з обов’язків – 100 годин. Дана цифра може змінюватись у залежності від результатів діяльності у тому числі й в сторону збільшення. Повне відпрацювання у 200 годин можна отримати сумлінно виконуючи обов’язки ведучого та поєднуючи це із успішною діяльністю на одній із посад в команді.


Анкета

Radio_KVIT_anketa_vidboru-2009.rtf

Цьогоріч ми створили єдину аплікаційну форму для всіх охочих приєднатись до команди радіо «К:)ВІТ». У ній всі поля обов’язкові для заповнення. Єдиний виняток – поле “Концепція програми в ефірі” – його можуть пропустити ті, хто не братиме участі у відборі ведучих радіоефіру.
При заповненні анкети просимо уважно читати усі інструкції, які містяться у ній.

Deadline подання анкети – 23 вересня.


Прослуховування

Прослуховування кандидатів на посади ведучих, а також можливі співбесіди, заплановані на суботу, 26 вересня. На прослуховуванні необхідно буде провести демо-випуск своєї програми тривалістю приблизно 2-3 хв, більшу частину з яких має займати інформаційне наповнення (музичне – не обов’язкове). Далі члени журі, до якого будуть входити від двох до чотирьох осіб (координатор радіо «К:)ВІТ», представник адміністрації НаУКМА, представник Школи Журналістики та, можливо, запрошений експерт), виставлятимуть оцінки кожен окремо у відповідному бланку за рядом параметрів (що мають різні коефіцієнти важливості), такими, як, наприклад, голос, дикція, наповнення, робота з технікою тощо).
По завершенню цієї частини відбору оцінки усіх членів журі будуть складені разом в єдиному рейтингу.
Радіо «К:)ВІТ» залишає за собою право на проведення додаткового третього етапу відбору – співбесіди в рамках першої 15-20-ки рейтингу одразу після прослуховування.


Зверніть увагу

Якщо Ви маєте намір взяти участь у відборі до складу ведучих – не плануйте ніяких інших важливих справ на суботу-неділю 26-27 вересня, оскільки протягом значної частини першого дня триватиме відбір та співбесіди, а наступного дня відбудуться установчі збори нового складу та навчальні тренінги ведучих, які потрапили на радіо «К:)ВІТ» вперше.
Фіналом відбору стане підписання майбутніми учасниками статутних документів радіо «К:)ВІТ», після чого вони отримають відповідні права та обов’язки. Ознайомитись із цими документами Ви можете вже зараз у нас на сайті.
Офіційним джерелом проміжних та остаточних результатів відбору є виключно сайт радіо «К:)ВІТ».
Достовірні відповіді на усі додаткові запитання Ви можете отримати тільки у коментарях цієї сторінки.
Усі, хто надішле свою анкету після дедлайну чи пропустить прослуховування автоматично вибуває із конкурсу незалежно від причин.
Уся інформація вище може змінюватись в плані доповнення або уточнення.

Бажаємо Вам успіху та впевненості! До зустрічі на відборі! :)

Рубрика: Новини | 39 Коментарі/ів »

Коментарі:

 1. Ліза

  анкету подавати в електронному вигляді чи у паперовому? і куди саме? не вказано нічого


 2. Vitaliy

  Очевидно Ви ще не відкривали саму анкету, оскільки відповідь на Ваше питання там одразу і написана :)

  В електронному. Скринька куди надсилати – написана в анкеті.


 3. Laura

  многабукаф))))

  але цікаво :)


 4. Vitaliy

  ну, це щоб були відповіді на усі можливі питання. але минулого року, до речі, було більше :)


 5. Мирося

  а можна пробувати свої сили на радіо вдвох?
  наприклад,зразу репрезентувати свою програму розраховану на двох людей? і бути як один учасник?


 6. Vitaliy

  2Мирося

  Так, можна. У нас раніше подібних проектів не було. Але можливість їх появи ми ніколи це не виключали, тому дєрзайтє :)

  У цьому році ще можливо будуть такі кандидати, колективні. Але дуже багато таких проектів я думаю ми набрати не зможемо бо тоді в нас аж занадто роздутий склад вийде, координація роботи якого буде ускладнена. Але думаю одна-дві такі програми можуть бути.

  Насправді все залежить від ідей і самих ведучих. Тож надсилайте анкети, а на прослуховуванні продемонструєте свою ідею :)


 7. Іван

  у мене питання.. я хотів би просто взяти участь у вашій спілці:) мене приваблюе діджеїнг і тд.. але не маю навичок для роботи з апаратурою..просто цікаво чи можна булоб якось навчитись? ну в музиці я розбираюсь і маю певні знання в цій галузі але цього не достатньо щоб взяти участь,чи не так?=) ну ще е питання можливо ви моглиб щось порадити?


 8. Станіслав

  Доброго дня шановні представники радіо. Хотів би вас запитати,який рівень роботи з технікою ви вимагаєте ?
  Також виникло питання, що це за демо-випуск програми ? Як він повинен виглядати, яка тематика,якого типу інфа, ітд)


 9. Vitaliy

  я думаю чим він вищий тим краще)
  але оскільки всім прекрасно зрозуміло що більшість в житті не стикалась із проф. музичним обладнанням, то відсутність таких навичок не є критичною. але головне щоб у вас в принципі не було проблем із тим щоб розбиратись із технікою. бо з нею вам доведеться тут постійно мати справи.

  демо-випуск повинен виглядати як наче ви прийшли до нас не на відбір а проводите свою програму. єдине що музичні треки повніст. ставити не треба, а по кілька секунд і заглушати. бо нам ще треба вас почути, як ви говорите і т.д. а не це все є всього 3 хв.

  деталі щодо прослуховування вам надішлють на наступний день після дедлайну, у відповідь на ваш лист із заповненою анкетою учасника відбору.


 10. Henri

  У мене є кілька питань:
  чи прийшла моя заявка на вашу пошту?
  Чи планується проводити певні програми із запрошенням різних відомих людей?
  І чи можуть з’явитись певні альтернативні варіанти роботи в вашому колективі, якщо на перечислені вакансіі вже наберуть людей?


 11. Vitaliy

  1. Так, прийшла)
  2. Ми це завжди робили. Тож нема проблем. Запрошуйте)
  3. Так, безперечно


 12. Dina

  Чогось мейл.ру не хоче выдправляти вам листа,
  каже,що скриньки не існує(


 13. Vitaliy

  Меіл.ру – один з найгірший поштових сервісів, з ним постійно якісь проблеми. В нас скринька на джимейл хоститься, у нас все ок. Тому спробуйте зареєструвати собі сриньку на gmail.com


 14. Henri

  ще питаннячко: де ваша дислокація? в якому корпусіі яка аудиторія? коли і куди треба підійти?)


 15. melman

  Наскільки незалежним є ведучий у виборі музичного наповнення ?


 16. Vitaliy

  Henri

  І плац – 1-217а
  ІІ плац – 4-104

  Приходити без запрошення нікуди не треба, бо там люди можуть працювати і проводити ефір. Прямий ефір. І якщо відколікати це може призвести до небажаних проблем, які всі почують на плацу) Тож під час ефірів ми просчимо нікого не заходити. Після дедлайну 23-го, Вам на мило надішлють всю детальну інфу куди і о котрій приходити)


 17. Vitaliy

  melman
  У кожного ведучого авторська програма. Вони незалежні в межах регламенту (статуту організації) та принципів мовлення, із якими Ви можете ознайомитись на цій сторінці – http://www.radiokvit.com.ua/?page_id=22


 18. Nick

  таке питання:
  є навики роботи з апаратурою, але, нажаль, не можу записати демо-версію програми, бо уся апаратура – залишилася вдома(я з Одеси)
  Чи є якийсь-то вихід з цієї ситуації? може ви дасте яку-небудь пораду?


 19. Vitaliy

  Раджу бути уважним і прочитати ще раз те що написано вище :) а також не бігти поперед батька в пекло))

  Спочатку надішліть анкету – наразі це найголовніше :)

  Далі вам прийде запрошення на відбір.

  Демо-випуск програми всі проводять наживо (в порядку черги), це прослуховування (кастинг), ви демоснтруєте свої навички в умовах наближених до “бойових” – тобто наживо, оскільки на Радіо К:)ВІТ усі ведучі свої ефіри проводять не у записі, а наживо)

  Усі інструкції щодо прослуховування будуть надіслані після дедлайну тим хто подав свої анкети, які засвідчують ваш намір взяти участь у відборі (ака кастингу ака прослуховуванні).

  :)


 20. Nick

  Дякую і вибачаюсь за неуважність))


 21. melman

  Можна ширший коментар щодо пункту 2.10?(2.10 Забороняється використання композицій, у яких вживається ненормативна лексика.)Це питання мене цікавить в контексті закордонних англомовних виконавців.


 22. Nick

  Ну мені здається, що це стосується всіх виконавців та всіх пісень


 23. melman

  Все ж хотілося б почути коментар від більш-менш офіційних осіб.


 24. Vamp

  Заборона на вживання ненормативної лексики поширюється й на англомовних виконавців. Заява офіційної особи:)


 25. melman

  Дякую панові Капітану Очевидність=), але я просив ширший коментар)) Бо радіо версії композицій не завжди існують та і знайти їх непросто. Також поняття “ненормативна лексика” може мати різні трактування. Тож…


 26. melman

  Ще питання- діджей і ведучий- це одна посада?


 27. Vitaliy

  melman, коли ти пройдеш відбір до складу радіо КВІТ ми тобі детально пояснимо все щодо ненормативної лексики.

  Щодо діджея і ведучого, то це залежить від того що ти маєш на увазі. Дехто людей які ведуть програми на радіо теж діджеями називають, радіо діджеями. Для ясності ми використовуємо слово ведучий між собою (хоча в регламенті написано це як “діджей”)

  Якщо ж мова йде про діджея вечірок, то це окрема функція. Яка втім може поєднуватись із роботою ведучим. Це різні напрямки діяльності в складі радіо КВІТ)

  Люди, що володіють навичками діджеїнгу і роботи із діджейським обладнанням, нам потрібні завжди)


 28. melman

  Дякую за детальне роз”яснення, бо я якраз і не міг зрозуміти що є діджей за регламентом, тож не міг заповнити анкету.=)


 29. valentinka

  Тільки не смійтесь і не матюкайтесь – я зараз поставлю геніальне питання,яке вже помічала десь вище: а до вас прийшла моя анкета? =) А то в мене інет гальмумвав трохалик :”(


 30. Vitaliy

  Так, від Валентини Кучинської анкета прийшла :)
  Взагалі ми відповідаємо усім, просто тобі ще не встигли, бо вихідні))


 31. valentinka

  *смайль, що червоніє і колупає пальцем підлогу*


 32. PuRe

  А слово “sexy” в пісні вважається ненормативною лексикою?))


 33. Vitaliy

  Ні :) а шо?


 34. PuRe

  Якщо ні, то нічого :)


 35. Nick

  Така проблема, не було інету, тож не зміг прочитати листа (от тільки що прочитав)

  можна якось завтра диск принести чи вже ні?


 36. Vitaliy

  Приносьте, але підходьте раніше, до 10 години.


 37. Nick

  ок, дякую


 38. Henri

  Не було інтернету, вже аж в суботу прочитав листа, коли був у Вінниці. Ну, з ведучими все ясно, а щодо вуковика чи тех-адміністратора як питання вирішувати будемо?)


 39. Vitaliy

  Питання буде вирышуватись скоріш за все натсупного тижня. Із Вами зв’яжуться ті хто цим займатимуться)


Прокоментувати: