Thursday, February 22, 2018


Меню

Фотогалерея

DSC_0179

Підписка на новини:
Наші новинні потоки:

RSS 2.0 FeedВконтакті ЖЖ-Синдикація


Рубрики новин


Коментарі


Привіт,


Друзі та партнери


20 жовтня. «День кар’єри» в Українському Домі

October 17th, 2007 by Vitaliy

20 жовтня в Українському домі в Києві відбудеться виставка компаній-роботодавців «День Кар’єри».
Виставка «День кар’єри» розрахована на молодих спеціалістів та студентів старших курсів вищих навчальних закладів, які шукають роботу з довгостроковою перспективою кар’єрного зростання. Саме тому серед учасників виставки переважають мультинаціональні компанії та великі мережеві компанії України: Надра Банк, Альфа Банк, Страхова компанія «Провідна», Deloite, KPMG, Japan Tobacco International, British American Tobacco, PriceWaterHouseCoopers, Ernst&Young, P&G, MTC-Україна та понад 30 інших найбільших компаній, представлених на українському ринку.

Однією з унікальних рис цьогорічного Дня Кар’єри будуть спеціально обладнані приміщення, де представники компаній-учасників виставки зможуть одразу провести співбесіду з молодими людьми та взяти на роботу підходящу кандидатуру.

Програмою виставки передбачені майстер-класи провідних компаній України, численні акції та сюрпризи як для учасників, так і для відвідувачів заходу. На урочисте відкриття виставки запрошені Голова Управління у справах сім’ї та молоді міста Києва, представники діючого уряду України, ректори найбільших ВНЗ Києва, керівники студентських професійних комітетів.

Спонсори та партнери виставки:
Компанія JTI
Газета EMPLOYMENT
Журнал «Учись. Работай. Отдыхай»
Компанія EXPOMEDIA
Мережа закладів Eric’s New Family
GALA-radio
Радіо “КВІТ” Національного університету «Києво-Могилянська Академія»
Молодіжна телевізійна служба
www.jobmarket.com.ua
www.rabota.ua

Рубрика: Новини | Без Коментарів »

Прокоментувати: