Monday, February 26, 2018


Меню

Фотогалерея

DSC_0059_resize

Підписка на новини:
Наші новинні потоки:

RSS 2.0 FeedВконтакті ЖЖ-Синдикація


Рубрики новин


Коментарі


Привіт,


Друзі та партнери


Фотозвіт: “Бал знайомств – 2007″

December 10th, 2007 by Vitaliy

Минулої п’ятниці, 7 грудня, у стінах Академії після кількарічної перерви відбувся “Бал знайомств” – одна із давніх студентських традицій Могилянки, яка хоч і не є балом як таким у звичайному розумінні, проте дає хорошу нагоду першокурсникам представити себе, а студентам старших курсів побачити і оцінити “свіжу кров” університету у дії.

Загалом виступи фрешів запам’яталися великою кількістю “туалетного” гумору, жартів на вічну тему гопів і Троєщини, особливостей “кохання по-могилянськи”, бібліотеки та нової охорони. Найбільше глядачів вразив виступ першокурсників ФСНСТ, який зрозуміли далеко не всі, але байджим не залишився ніхто…

З-поміж усіх номерів траплялись і дійсно цікаві постановки, автори яких спромоглися вийти за межі “квк” чи “камеді клаб”. Так першокурсники ФПрН підготували публіці музичну сценку про хлопчика-робота, який наприкінці виступу “зламався” – недосконалий механізм не витримав напруги різких рухів електро-денс :)

Ведучими заходу стали Михайло “Пекельний Дідько” Романенко з ФІн та Тетяна “Міс КМА” Васильєва з ФПрН, які між виступами першокурників з’являлись у найрізноманітніших образах, в тому числі й у своїх власних :)

Усі фото з “Балу знайомств” ви можете переглянути у нашій галереї: http://www.radiokvit.com.ua/?page_id=372

Рубрика: Новини, Фото | Без Коментарів »

Прокоментувати: