Friday, March 23, 2018


Меню

Фотогалерея

DSC_0071_resize

Підписка на новини:
Наші новинні потоки:

RSS 2.0 FeedВконтакті ЖЖ-Синдикація


Рубрики новин


Коментарі


Привіт,


Друзі та партнери


Екватор :)

March 2nd, 2008 by Vitaliy

Дорогі друзі! Команда Радіо “КВІТ” щиро вітає вас із початком весни. Радійте життю, кохайте та квітніть! :)

Екватор триместру пройдено, а разом із ним і його зимова частина. Попереду весна – час свіжих ідей та нових перемог і досягнень, адже сама природа цьому сприяє. Ми сповнені бажанням радувати і дивувати Вас новими акціями, подіями та спеціальними ефірами. Окремо та у співпраці із нашими друзями і партнерами з інших студентських організацій ми готуємо для Вас багато цікавих та несподіваних заходів. Усі подробиці будуть оприлюднені незабаром в новинах нашого сайту (до речі, не забувайте про можливість підписки на них).

А наразі до Вашої уваги дві нові програми, що будуть регулярно виходити в ефірі починаючи вже з найближчого понеділка: “Demo:версія” by Віталій та “Time Out :)” by Андрій.

Також звертаємо Вашу увагу на те, що у нашому постійному ефірному розкладі відбулись деякі зміни та перестановки.

Ну, і на сам кінець нагадуємо, що Радіо “КВІТ” залишається відкритим до співпраці та щиро зацікавлене у підтримці студентських ініціатив та проектів. Якщо у вас є цікаві ідеї – не соромтесь і звертайтесь до нас (info [аt] radiokvit.com.ua). Ми допоможемо Вам втілити їх у життя, підтримаємо інформаційно, технічно та поділимось своїм багаторічним досвідом.

Рубрика: Новини | Без Коментарів »

Прокоментувати: