Monday, February 26, 2018


Меню

Фотогалерея

_RNS0013

Підписка на новини:
Наші новинні потоки:

RSS 2.0 FeedВконтакті ЖЖ-Синдикація


Рубрики новин


Коментарі


Привіт,


Друзі та партнери


KVITENERGY: Підсумки

April 12th, 2008 by Vitaliy

У останній день весняного триместру, 11 квітня, радіо “К:)ВІТ” провело вечірку енергетично зарядженої музики – “KVITENERGY: Breaks and Drum’n’bass Party” запропонувавши усім її учасникам відпочити та зарядитись позитивом перед сесію під стрімкі ритми таких напрямків електронної музики, як breaks та drum’n’bass від наших діджеїв Niks‘a та Vol Deeman‘a.
Головною цікавинкою цієї вечірки став її візуальний супровід – у залі був розташовний спеціальний екран на якому протягом усього вечора демонструвався відеоряд, що складався із нарізки роликів з екстрмиальних видів спорту.
Також ми продовжили традицію wall-блогінгу – спеціальних настінних ватманів формату А2, на яких присутні протягом усієї вечірки могли залишати свої записи, відгуки, побажання, малюнки тощо.
Не обійшлось і цього разу без конкурсів! Ми підготували продарунок найкращому і найвитривалішому денсеру вечірки. Переможцем стала дівчина Настя, яка отримала від команлди радіо “К:)ВІТ” чарівного рудого ведмедика :)

kvitenergy-thebest-dancer-dsc_0223.jpg

Найкращий денсер “KVITENERGY 2007″

kvitenergy-podarunok-2.jpg

Ведмедик :)

Вечірка офіційно завершилась о 21:00 нагородженням переможиці конкурсу і традиційним повільним танком після надзвичайно енергійного годинного dram’n'bass-сету діджея Niks’a. Проте після офіційного завершення усіх найстійкіших денсерів чекала бонусна частина заходу – своєрідне автепаті, на якому на вимогу залу Niks відіграв свій electro-сет.

Більше фото у нашій фотогалереї: http://www.radiokvit.com.ua/?page_id=614

Дякуємо, усім хто відвідав KVITENERGY! Цим заходом ми завершили цей надзвичайно насичений подіями триместр і на найближчий місяць йдемо на канікули: потрібно здати сесію, захисти курсові, дописати дипломи і ще встигнути трошки відпочити. У радіоефірі ми з вами почуємось з понеділка, 5 травня, коли і розпочнеться літній триместр. Ну, а перший великий захід від Радіо К:)ВІТ на вас чекає 16 травня – це буде перша в цьому сезоні оупен-ейр вечірка на І плацу і пройде вона в рамках святкування Дня ФСНСТ – факультету на якому фактично наше радіо і народилось 5 років тому.

Тож до зустрічі! Усім вдалої сесії та гарного відпочинку!

Рубрика: Новини, Фото | Без Коментарів »

Прокоментувати: