Friday, March 23, 2018


Меню

Фотогалерея

DSC_0063_resize

Підписка на новини:
Наші новинні потоки:

RSS 2.0 FeedВконтакті ЖЖ-Синдикація


Рубрики новин


Коментарі


Привіт,


Друзі та партнери


24 травня. Виступ гурту Nameless у Могилянці

May 20th, 2008 by Mashenka

nameless_naukma-websm.jpgЦієї суботи, 24 травня, у Могилянці виступить тернопільській гурт Nameless. Концерт відбудеться в рамках всеукраїнського клубного туру на підтримку нового альбому. На Вас чекають дві години авторської музики на блюзовій основі та кілька кавер-версій на пісні Девіда Боуі, Pink Floyd, The Beatles, Velvet Underground, що відповідає мистецьким вподобанням групи. Враження від виступу підсилюватимуть спеціально підготовані відео-сети.

Довідка:
Гурт заснований у лютому 1992 року і є чи не найстарішим з нині існуючих в Тернополі колективів. Взявши за основу естетику 60-х років минулого століття, „Nameless” з перших живих виступів вирізнявся оригінальністю звучання та нестандартними музичними рішеннями. „Nameless” один з перших рок-гуртів на вітчизняній сцені, хто розпочав експерименти з відео-супроводом концертів.
У 2002 році внаслідок важкого гастрольного графіку та внутрішніх протиріч „Nameless” тимчасово припиняє діяльність. Частина музикантів гурту перебирається жити до столиці (серед них – Ігор Пелих, нині телеведучий; Олег Ломаковський – нині барабанщик гурту „Щастя”; Сергій Недашковський – нині барабанщик гурту “С.К.А.Й.”; Валерій Мєльніков – нині басист гурту „Вася Club”), решта ж учасників поринули у власні літературні, музичні та образотворчі проекти.
Влітку 2007 році учасники „Nameless” вирішують відновити діяльність гурту. На київській студії „ДЗЗ” записано новий альбом „Шось сталось у лісі…”, починаються клубні виступи та презентації диску. Зараз гурт працює над новим альбомом, окремі композиції з якого вже входять до концертної програми.

Отже, субота, 24 травня, 19.00, Культурно-Мистецький Центр НаУКМА, галерея “ПідWALL” – студентське радіо “К:)ВІТ” запрошує усіх шанувальників української музики на концерт гурту “Nameless”.

Вхід – 20 грн., для студентів НаУКМА – 5 грн.

Рубрика: Новини | Без Коментарів »

Прокоментувати: