Sunday, February 25, 2018


Меню

Фотогалерея

DSC_1383

Підписка на новини:
Наші новинні потоки:

RSS 2.0 FeedВконтакті ЖЖ-Синдикація


Рубрики новин


Коментарі


Привіт,


Друзі та партнери


ТАРТАК на Конвокації! :)

June 25th, 2008 by Vitaliy

тартакРадіо “К:)ВІТ” запрошує усіх студентів та випускників на виступ гурту “Тартак” в рамках Graduation Party 2008 на цьогорічній Конвокації.

Академія продовжує хорошу традицію організовувати на головні академічні свята виступи найкращіх українських гуртів. У різні роки гостями Могилянки були такі колективи, як Океан Ельзи, Піккардійська Терція, Бумбокс, ВВ, Гайдамаки та ін.

Цьогоріч адміністрація університету та студентське радіо “К:)ВІТ” максимально об’єднали свої зусилля при підготовці розважальної частини Конвокації для того, щоб зробити її яскравою, веселою та незабутньою для всіх наших випускників.

Гостем свята стане потужний і нестримний гурт “Тартак”, який здавалося б вже давно мав виступити в стінах Могилянки і якого тут просто зачекались!

Дякуємо генеральному партнеру свята компанії “Арма-Моторс” – офіційному дилеру автомобілів Renault в Українi та партнеру видавництву ”Смолоскип”, завдяки підтримці яких дана подія стала можливою.

Отже, субота, 28 червня, 20:30, 1 плац.

Увага! Вхід: В цілях безпеки браму буде закрито близько 21:00. Вхід для студентів, випускників, їх друзів та близьких, які прийдуть пізніше, буде здійснюватись через 1 корпус.

Рубрика: Новини | Без Коментарів »

Прокоментувати: