Saturday, August 19, 2017


Меню

Фотогалерея

DSC_0259_resize

Підписка на новини:
Наші новинні потоки:

RSS 2.0 FeedВконтакті ЖЖ-Синдикація


Рубрики новин


Коментарі


Привіт,


Друзі та партнери


I «Тиждень гостьових ефірів»: Підсумки

April 7th, 2008 by Mashenka

Передостанній ефірний тиждень весняного триместру на радіо К:)ВІТ позначився відсутністю звичних програм та знайомих голосів ведучих. Натомість плацова публіка мала змогу почути нові цікаві ефіри, наповнені нестандартним ідеями та різноплановою музикою. Так проходив “Тиждень гостьових ефірів”, який розпочався 31 березня і став першим таким заходом, коли впродовж цілого тижня ефір міг провести будь-який студент, без жодних вікових, статевих, расових та інших обмежень :) Єдине, що вимагалося від претендентів на ефірний час, – це попередньо подати заявку на участь, окресливши свої музично-креативні ідеї. Про що було анонсовано за кілька днів до початку акції на нашому сайті та шляхом інших доступних інформаційних джерел.

Тож п’ятірка найкращих стартувала з Віталія Биліва, студента ФЕН-1, який розпочав тиждень гостьових ефірів динамічно та енергійно, заполонивши весь плац шаленими ритмами драм-н-бассу, які безперечно знайшли відгук у студентів. Зокрема кілька прихильниць такого стилю музики радісно танцювали та стрибали посеред плацу, чим заробили привіт в прямому ефірі від ведучого. Сам Віталій теж був досить жвавий – під час свого ефіру не міг всидіти на місці, постійно рухався з мікрофоном по кімнаті радіорубки, що дозволило сфотографувати його в різних ракурсах для фотозвіту цієї події :)
У вівторок хвиля ностальгії та до болю знайомих треків огорнула всіх, хто перебував в той час на великій перерві – Петро Охотін, студент ФСНСТ-4, нагадав всім про «Територію А» та ті далекі 90-ті, коли ця програма була шалено популярною. Петро досить швидко зрозумів всі тонкощі вдалого проведення ефіру і зовсім не боявся працювати з мікрофоном. Він був, певно, єдиним учасником, під час ефіру якого, ведучі, які допомагали йому, прикручували ручки мікшера в бік зменшення гучності голосу, а не навпаки :) Петро чудово поєднував розповіді про виконавців, які звучали в ефірі, з різноманітними влучними жартами. Все це сприяло загальному піднесеному настрою і нагадувало всім тим, хто забув про дати, що ефір відбувався саме 1-го квітня :)
2 квітня, в середу, Олександр Жека, студент ФПвН-1, присвятив свій ефір вже неіснуючому нині шведському гурту The Hellacopters. Сашко провів ефір досить стримано, але впевнено. Він мав найкращу групу підтримки, що складалась з його друзів та однокурсників, які всю перерву активно підтримували Олександра під вікнами радіорубки.
Катерина Лавренова, студентка ФГН-2, яка продовжила низку гостьових ефірів у четвер, була єдиною учасницею, яка виявила бажання провести обидві музичні перерви того дня (і об 11:20 і на великій перерві о 13:00), наповнивши їх музикою 60-тих та розповідями про хіпі та їх субкультуру. Катя під час першого 20-хвилинного ефіру зрозуміла як користуватись не лише мікрофоном, а й іншою технікою, і тому на великій перерві виявила бажання працювати самостійно, без допомоги ведучих, які 30 хвилин відпочивали осторонь :)
Завершила тиждень гостьових ефірів Марія Іванова, студентка останнього курсу магістеріуму ФСНСТ. Її програма була присвячена гострим політичним проблемам і зокрема виконавцям, які ці проблеми намагаються висвітлити у своїх піснях. Марія зробила непогану добірку і змогла чудово донести до слухачів концепцію своєї програми, в чому, певно, допоміг її майбутній фах політолога :) Її ефір пройшов спокійно і вдало. Марія впевнено завершила перший “Тиждень гостьових ефірів” на радіо К:)ВІТ.
Надалі команда радіо планує зробити цю акцію доброю традицією, зокрема є варіант, що другий такий тиждень гостьових ефірів пройде вже у літньому триместрі.
“Тиждень гостьових ефірів” – це акція, яка існує для того, щоб кожен бажаючий міг долучитися до створення та наповнення ефірів. Це також є ще одним нагадуванням про те, що радіо К:)ВІТ є завжди відкритим для студентських ініціатив і різноманітних ідей.

Фоторепорт: http://www.radiokvit.com.ua/?page_id=791

Podcast: http://www.radiokvit.com.ua/?p=839

Рубрика: Новини | Без Коментарів »

Прокоментувати: