Wednesday, January 24, 2018


Меню

Фотогалерея

_RNS11691_resize

Підписка на новини:
Наші новинні потоки:

RSS 2.0 FeedВконтакті ЖЖ-Синдикація


Рубрики новин


Коментарі


Привіт,


Друзі та партнери


Фотораритет: Танці в Могилянці від Олега Скрипики

August 26th, 2008 by Vitaliy

До вашої уваги фотозвіт із серії неопублікованого – “Танці в Могилянці” – етно-диско від Олега Скрипки та фестивалю Країна Мрій. Яскрава подія, що відбулась 2 лютого 2007 року в Культурно-мистецькому центрі НаУКМА із великим успіхом та поклала початок цілій серії подібних заходів у Києві.

Також у нашій галереї ви можете знайти ще один невеличкий фотозвіт із серії неопублікованого: відкриття виставки художньої студії “Антресоля” – “Спроба олюднення”: http://www.radiokvit.com.ua/?page_id=74.

У нашому фотоархіві накопичилось достатньо багато світлин з подій, що відбувались минулого навчального року в Могилянці, проте з різних причин так і не були опубліковані. Напередодні нового навчального року ми хотіли б виправити таку несправдливість, тож чекайте назабером цілу серію фотозвітів. Перші на черзі: “І Тиждень гостьових ефірів” та “Посвята 2007″. Далі: концерт музичного товариства Могилянки “Sound Union”, виступ гурту “Nameless” у ПідWALL’і та акція “Еклізіаст – інша абетка”, гурт “С.К.А.Й.” в гостях на радіо “К:)ВІТ”, концерт гурту “Атмасфера”.

Рубрика: Новини, Фото | Без Коментарів »

Прокоментувати: