Friday, March 23, 2018


Меню

Фотогалерея

CSC_0691

Підписка на новини:
Наші новинні потоки:

RSS 2.0 FeedВконтакті ЖЖ-Синдикація


Рубрики новин


Коментарі


Привіт,


Друзі та партнери


Посвята із радіо “К:)ВІТ”

August 29th, 2008 by Vitaliy

symb-site1.jpgКоманда радіо “К:)ВІТ” запрошує усіх студентів Могилянки разом відсвяткувати 31-го грудня серпня початок нового навчального року під час вечірки в рамках нашого [сімейного] свята Посвяти :) Діджеї Crunch та Niks вдруге в історії могилянських вечірок і для значно більшої аудиторії зіграють сет back 2 back. Вперше це відбулось у березні на Collaboration Party, яка в одному з великих інтернет-голосувань у червні була визнана кращою вечіркою минулого навчального року в Могилянці. Мабуть не дарма :) Цього разу b2b-сет триватиме 3,5 години нон-стоп.  На вас чекає позитивний breaks + трохи розривного трансу наприкінці. Старт вечірки – одразу після офіційної церемонії посвяти першокурсників у спудеї НаУКМА, що розпочнеться о 18:00 і триватиме близько однієї години. Детальну програму усіх університецьких заходів у рамках Посвяти і початку навчального року ви зможете знайти у продовженні цього посту. Але…

Спочатку ми хотіли б нагадти вам як усе було минулого року на Посвяті 2007, яка, як відомо, була особливою тим, що під час неї відбулась також і інавгурація нового Президента Академії – Квіта С.М. Минулорічні фото були загублені і пролежали рівно рік неопублікованими. Тож зараз представляємо їх вперше до вашої уваги.

Програма початку 2008-2009 навчального року

в Національному університеті «Києво-Могилянська академія»

31 серпня 2008 р., неділя

ПОСВЯТА У СПУДЕЇ НАУКМА

Площа першого академічного містечка, вул. Г.Сковороди, 2.

17:30 – 17:55 - Збір першокурсників перед брамою університету.

18:0019:00 - Урочиста церемонія Посвяти у спудеї НаУКМА.

19:00 - 22:30 - Вечірка від радіо «К:)ВІТ».

1 вересня 2008 р., понеділок

9:00 – Інавґураційна лекція Почесного професора НаУКМА, відомого українського економіста та громадського діяча Богдана Гаврилишина «Стан світу – стан України». Актова зала Культурно-мистецького центру НаУКМА, вул. Іллінська, 9.

11:00 - Презентація НаУКМА для першокурсників

Знайомство з Університетом, із керівниками структур та підрозділів, які є основними у навчальному процесі. Актова зала Культурно-мистецького центру НаУКМА, вул. Іллінська, 9.

з 13:30 - Збори першокурсників по факультетах

Знайомство з деканами і методистами, викладачами факультету, отримання студентського квитка й університетського «Календаря-довідника».

2 вересня 2008 р., вівторок

8:30 – У курсі «Застосування принципів Болонського процесу в НаУКМА» лекція Почесного президента НаУКМА В’ячеслава Брюховецького «Основні засади та принципи формування зони Європейської вищої освіти. Україна і НаУКМА в Болонському процесі». Актова зала Культурно-мистецького центру НаУКМА, вул. Іллінська, 9.

10:00 – Лекція-проповідь Блаженнішого Любомира Гузара, Предстоятеля Української греко-католицької церкви, Верховного архієпископа Києво-Галицького «Покликання молодої людини». Актова зала Культурно-мистецького центру НаУКМА, вул. Іллінськ, 9.

Рубрика: Новини | Без Коментарів »

Прокоментувати: