Monday, July 24, 2017


Меню

Фотогалерея

DSC_0057_resize

Підписка на новини:
Наші новинні потоки:

RSS 2.0 FeedВконтакті ЖЖ-Синдикація


Рубрики новин


Коментарі


Привіт,


Друзі та партнери


16.01.2009

«Old New Year Party» від радіо «К:)ВІТ» @ ПідWALL

Автор: В’ячеслав Замуруєв

Коментарі:

  1. Gunther

    Як обично. Задумка чудова, ісполнєніє підкачало. Я непонімаю, як таку фігню можна крутити, та ще й без медляків??? все так харашо начиналось, а під конєц остався лише Потужний Стіл (бо ми Жестокі) та ще півтора десятка людей. + яка дубіна додумалася файнал трек зробити пісеньку з “Історії кохання”? це ж тіпа брутальний фільм грустний такий. Всі дівчата одразу на мороз-снєжинку, ну його в пєнь. Кароч, незадовільно. Ждьом перездачі!!!


  2. Віталій

    На колір та смак фломатсери різні – в афішах було написано, який формат музики буде грати. Тож, якщо Вам подобається інший формат музики, то треба було на це зважати, я не розумію у чому ви нас звунувачуєте :) Ми грали те, що проанонсували в афішах ;)

    Щодо останнього треку, то Ви очевидно щось плутаєте, бо композиція “Chi Mai” Еніо Маріконе з французького фільму “Професіонал” з Жаном Полем Бельмондо. Вона ідеально вписувалась як завершальна для трансового сету.

    Наступного разу буде інший формат. Скоріш за все ретро, яке лідирує у нашому опитуванні і має вже 50%. Тож ми не можемо ігонрувати думку народу.


Прокоментувати: