Wednesday, May 24, 2017


Меню

Фотогалерея

IMG_4036

Підписка на новини:
Наші новинні потоки:

RSS 2.0 FeedВконтакті ЖЖ-Синдикація


Рубрики новин


Коментарі


Привіт,


Друзі та партнери


Даринка

img_3490.JPG„Якщо ви питаєте, що таке джаз, то так ніколи цього і не дізнаєтесь”

(Louis Armstrong).

..Джаз… Він всюди! Синкоповані ритми пташиних наспівів, мінорні мелодії дощу, або майстерні імпровізації лекторів на кафедрах. Пройдіться по корпусам НауКМА і ви побачите не одню сотню експресивних мотивів та новаторських ритмів будівельників біля четвертого корпусу, милий джазовий спокій Дніпра в аранжуванні автомобільних ритм-секцій біля дев”ятого корпусу… Бо джаз – він всюди!!! Навіть в Могилянці. Трохи академічний, але це теж джаз. Не вірите?

„Джазовий плац” – щовівторка на звичній для Могилянців хвилі я запрошуватиму вас у світ нових звуків і ритмів, творців джазу та просто щирої музики, бо …як без цього всього у світі???

Мої ефіри – спроба поділитись з вами тим, що маю, що чую і що дуже люблю. Це – вічна життєва імпровізація. А що не є експромтом? Навіть кохана політологія – це джазова мелодія на задану тему. Хто б що не говорив, але академізм, чомусь, до сих пір не вбив у мені бажання пов”язувати життя з цією професією. Хоча… хто зна? Можливо музика стане ближчою? „Кращий музикант із політологів і кращий політолог із музикантів” – а чому, власне, ні?
У вільний від всього цього час люблю проводити час з друзями за „пулькою”, пристарасть до якої перейшла мені від дідуся, ще того преферансиста!!!

„Джазовий плац” – ще молодий, і, хотілось би вірити, що йому є куди рости. Отже всі ті, кому не байдужий цей напрям, підтримайте нас своїми ідеями, а можливо навіть, і музикою!!!

Джазового всім настрою!!!

Коментарі:

  1. Тьома

    Хтось колись сказав що в рабстві негри створили найкращу музику – джаз, а вийшовши з рабства – найгіршу: реп ))))


  2. Dzvinka_darynka

    Хм))) А й справді) Такого влучного вислову я ще не зустрічала!!!!


Прокоментувати: