Monday, February 26, 2018


Меню

Фотогалерея

DSC_0706_resize

Підписка на новини:
Наші новинні потоки:

RSS 2.0 FeedВконтакті ЖЖ-Синдикація


Рубрики новин


Коментарі


Привіт,


Друзі та партнери


Рок-н-рольна Посвята із радіо «К:)ВІТ»

August 28th, 2009 by Vitaliy

В останній день літа 31-го серпня радіо “К:)ВІТ” запрошує усіх Могилянців разом відсвяткувати початок нового навчального року під час вечірки в рамках нашого [сімейного] свята Посвяти :)

Формат:
- rock’n’roll
- indie, electroclash

На Вас чекає понад три години рок-н-рольного відриву. Такого на Посвяті давно не було! Хороша нагода гарно провести літо та зустріти новий [навчальний] рік. Не пропустіть :)

Початок о 19:00

Рубрика: Новини | Без Коментарів »

Радіо «К:)ВІТ» оголошує відбір до команди сезону 2009/2010

August 26th, 2009 by Vitaliy

symb-site1.jpgСтудентське радіо «К:)ВІТ» оголошує про старт відбору до команди сезону 2009/2010. Традиційно склалось, що кістяк нашої команди кожного сезону формують ведучі радіоефірів, які пройшли відповідний щорічний конкурсний відбір. Вони розподіляють між собою також і відповідальні посади (їх перелік – нижче), які є у нашій команді і які потрібні для функціонування нашої організації. Проте починаючи з минулого року на ці окремі посади в ораганізації ми розглядаємо кадидатури не тільки ведучих, але й усіх охочих, хто виявляє таке бажання, проте водночас не цікавиться проведенням власних ефірів.
Прочитати повністю »

Рубрика: Новини | Коментарів [39] »

Happy Birthday Vitaliy!

August 24th, 2009 by AgataKristi

Сьогодні наш почесний координатор, тенісист, меломан, і просто креативна людина Віталій Прудиус святкує свій 23-й день народження.

Бажаємо творчої наснаги, непереборного позитиву і приємностей. Побільше :)

_RNS435800000000

Рубрика: Новини | Коментарів [4] »