Sunday, August 20, 2017


Меню

Фотогалерея

13_resize

Підписка на новини:
Наші новинні потоки:

RSS 2.0 FeedВконтакті ЖЖ-Синдикація


Рубрики новин


Коментарі


Привіт,


Друзі та партнери


Новини радіо “К:)ВІТ” для зайнятих, ЖЖ-стів та ледачих =)

October 20th, 2007 by Vitaliy

Шановні відвідувачі! Пропонуємо вам три альтернативні способи стеження за усіма свіжими новинами та плейлістами програм радіо К:)ВІТ.

Перший. Для зайнятих і досвідчених інтернет-користувачі, які щодня працюють із багатьма джерелами інформації – наш новий RSS 2.0 Feed: RSS 2.0 Feed

Другий. Для активних користувачів сервісу LiveJournal.com – наш синдикативний ЖЖ-аккаунт http://syndicated.livejournal.com/radiokvit radiokvit, додавши який у друзі ЖЖ-Синдикація ви зможете читати наші новини у своїй стрічці друзів по мірі їх появи так само, як і пости інших ЖЖ-френдів. Дякуємо Дерексу, за допомогу у створенні цього аккаунту! :)

Третій. Для ледачих =) Це жарт безперечно. Йдеться про класичну підписку на новини, яка і досі для більшості користувачів залишається найзручнішим способом отримання інформації. У разі появи протягом кожної доби нових публікацій на сайті радіо “К:)ВІТ” ви будете отримувати їх тексти на свою скриньку рано вранці. Форму для підписки ви завжди знайдете внизу у правій вузьцій колонці сайту.

Рубрика: Новини сайту | Без Коментарів »

Прокоментувати: