Thursday, February 22, 2018


Меню

Фотогалерея

DSC_0061_resize

Підписка на новини:
Наші новинні потоки:

RSS 2.0 FeedВконтакті ЖЖ-Синдикація


Рубрики новин


Коментарі


Привіт,


Друзі та партнери


31 березня: старт «Тижня гостьових ефірів» на радіо К:)ВІТ

March 31st, 2008 by Vitaliy

symb-site1.jpgЯк і було анонсовано раніше, з 31 березня на Радіо К:)ВІТ стартує безпрецедентна акція для студентів Могилянки – перший «Тиждень гостьових ефірів». Він триватиме протягом п’яти будніх днів до 4 квітня, на І плацу. Сенс цієї акції полягає у тому, що замість наших ведучих, свої програми протягом цих п’яти днів проводитимуть студенти, які висловили своє бажання взяти участь у даній події, надіславши відповідні заявки із ідеями своїх програм до 25 березня, коли офіційно і завершився відбір.

Отже зустрічайте учасників першого «Тижня гостьових ефірів» на Радіо К:)ВІТ:

У понеділок Віталій Билів, студенть ФЕН-1, заповнить ефір шаленими ритмами drum’n’bass.

Наступного дня, у вівторок, 1 квітня, Петро Охотін aka Пересвіт, студень ФСНСТ-4, проведе програму для всіх чиє дитинство минуло у 90-ті та запропонує нам повернення у добу «Території А». На вас чекає зустріч із головними героями того часу: Аква Вітою, Юрком Юрченком, ВуЗВ та іншими.

Ефір у середу Олександр Жека, студент ФПвН-1, присвятить шведським грандж панк-рокерам The Hellacopters.

Естафету гостьових ефірів у четвер, 3 квітня, підхопить Катерина Лавренова, студентка ФГН-2, яка у своїй програмі розкаже про покоління 60-х – «дітей-квітів» та музику, яку вони слухали: Beatles, The Doors, Jimi Hendrix, Jefferson Airplane Jesus Christ Superstar та інші.

Завершить п’ятиденну акцію вже _майже _дипломований магістр політології Марія Іванова, в ефірі якої пролунають відомі і не дуже пісні західних виконавців присвячені гострим політичним проблемам.

Ось таким різноманітним обіцяє бути перший «Тиждень гостьових ефірів» на Радіо «К:)ВІТ».

Сподіваємось вам сподобається! Усім учасникам бажаємо впевненості та успіху!

Рубрика: Новини | Без Коментарів »

Прокоментувати: