Sunday, August 20, 2017


Меню

Фотогалерея

DSC_0067_resize

Підписка на новини:
Наші новинні потоки:

RSS 2.0 FeedВконтакті ЖЖ-Синдикація


Рубрики новин


Коментарі


Привіт,


Друзі та партнери


ІІ плац: On Air

May 27th, 2008 by Vitaliy

symb-site1.jpgСьогодні, 27 травня, студентське радіо К:)ВІТ успішно завершило переїзд у нове приміщення на території другого студмістечка НаУКМА. Тепер радіовузол знаходиться в окремому приміщенні – це аудиторія 4-104, що розташована прямо навпроти Спудейського Братсва. Уже відзавтра там розпочнеться радіомовлення у звичному режимі: щодня, двічі на день в ефірі будуть наші ведучі із тематичними програмами на будь-який музичний смак.

Переїзд було розпочато у квітні, перед сесією. Ми спеціально обрали для цього саме цей час, щоб максимально скоротити період відсутністі радіомовлення на території другого містечка. Адже, як відомо, під час сесії та на канікулах ефіри не проводяться традиційно. Таким чином тиша була лише перші три тижні літнього триместру.

Складність переїзду полягала у необхідності планування та перепрокладання аудіодротів, що йдуть від колонок на плацу до нового приміщення. Сьогодні вранці усі роботи було завершено, а наприкінці великої перерви усі присутні в цей час на подвір’ї студенти змогли почути кілька треків в рамках тестування та перевірки роботи усього обладнання після переїзду та відповідних технічних робіт.

Радіо “К:)ВІТ” висловлює свою вдячність фахівцям відділу зв’язку і особисто зв’язківцю Воробйову В.С. та головному інженеру НаУКМА Швецю М.О. за допомогу та сприяння у даному процесі.

p.s.

Із відкриттям другого плацу – почав діяти наш постійний розклад на літній триместр. Відповідний розділ оновлено.

Рубрика: Новини | Без Коментарів »

Прокоментувати: