Wednesday, May 24, 2017


Меню

Фотогалерея

DSC_0337_resize

Підписка на новини:
Наші новинні потоки:

RSS 2.0 FeedВконтакті ЖЖ-Синдикація


Рубрики новин


Коментарі


Привіт,


Друзі та партнери


Катя

КатяНу, значить так. Спортсменка, студентка та просто скромна дівчина (чи стрьомна?!). У віці двох з половиною років в позі руки в боки пояснила радянським будівничим, що в моєму під’їзді смітити не треба, хоча слів для цього ще не знала. Далі, в школі, мала свою газету, вигравала міські олімпіади з англійської та економіки та була головою шкільного самоврядування, титульний сенс діяльності якого для мене й досі залишається загадковим.

За два роки навчальної бездіяльності між школою та могилянкою встигла попрацювати фітнес – тренером в декількох спортклубах Києва та стажером на “Вуличному ТВ” (м. Кіровоград).

Тепер, як кожен нормальний могилянський економіст, хочу кар’єру та родину. Друге не зараз. Поки що музика, фітнес та друзі – на першому місці. “Крихітку Цахес” не люблю. Люблю U2, Гайдамаків, Токіо, Depeche Mode, Sophie Elis Bextor, Марію Бурмаку та Мадону. Час від часу працюю фітнес дописувачем та й досі працюю тренером.

Але то все не про те! І взагалі не правда! Головне це те, що ви портапили на сторінку студентського радіо “КВІ:)Т” і, сподіваюся, вам тут добре : )

Забула сказати про те, як я люблю Beatles та ДО (Дослідження операцій) Хемді Таха, булочки з маком та повидлом, якісне кіно та чесних людей. Тепер, здається, все.

Прокоментувати: